Loading...

Dlaczego warto wybrać prasy Sangiacomo?

Wytrzymałe konstrukcje SanGiacomo Presse

Wytrzymałe konstrukcje

Jednoblokowe konstrukcje poddawane procesowi odprężania, zaprojektowane i poddane analizie metodą elementów skończonych (FEM) w celu zapewnienia wyjątkowo niskiego odkształcenia przy pełnym tonażu i najlepszych wyników w zakresie tłumienia drgań i hałasu. Gama przyszłościowych, wysoce precyzyjnych maszyn CNC, powierzonych naszym wykwalifikowanym i doświadczonym operatorom, gwarantuje profesjonalną produkcję. Nie stosuje się żadnych wypełniaczy, 100% odpowiednio dobranej stali.

Łatwa integracja SanGiacomo Presse

Łatwa integracja

Niezwykle wszechstronne, odpowiednie do obróbki wznawiającej i łatwe do zintegrowania z urządzeniami pomocniczymi (linie podające, jednostki przenośne, co-boty, manipulatory itp.) dzięki mechanicznym i elektrycznym elementom dostępnym we wszystkich modelach.

Przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie SanGiacomo Presse

Przejrzyste i intuicyjne oprogramowanie

Elastyczne, modułowe i wydajne. Oprogramowanie Sangiacomo, stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych typów produkcji, umożliwia monitorowanie wszystkich aspektów procesu tłoczenia. Szczególną uwagę zwrócono na przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy, który jest przejrzysty, niezawodny i intuicyjny, aby zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, zarówno wykwalifikowanych operatorów, jak i początkujących.

Kute wały i regulowany skok SanGiacomo Presse

Kute wały i regulowany skok

Wszystkie wały mimośrodowe Sangiacomo są kute: kucie sprzyja udoskonaleniu ziaren i ich dopasowaniu do profilu wału. Rozdrobnienie ziaren zwiększa właściwości mechaniczne stali (ciągliwość i wytrzymałość), podczas gdy wydłużenie ziaren zapewnia dalszy wzrost wytrzymałości wału. Te ważne cechy nie mogą być osiągnięte za pomocą niekutego wału lub rozwiązań z przekładnią mimośrodową. Szeroki zakres skoków pozwala na wielokrotną produkcję poprzez zmniejszenie prędkości uderzenia, a w konsekwencji redukcję wibracji i hałasu.

Precyzja w prowadzeniu młota SanGiacomo Presse

Precyzja w prowadzeniu młota

Aby osiągnąć wysoką jakość produkcji i niskie zużycie matrycy, prasa powinna mieć precyzyjny i dobrze wyregulowany system prowadzenia. Prasa z wadliwą prowadnicą młota przede wszystkim wpłynie na jakość produkowanych części, zwiększy zużycie matryc, a w dłuższej perspektywie może wpłynąć na żywotność samej prasy. Mając na uwadze wydajność produkcji, nie można lekceważyć tych aspektów. Posiadanie 6 lub 8 długich prowadnic na prasie, zgodnie ze standardem Sangiacomo, umożliwia produkcję z bardziej precyzyjnymi tolerancjami, zmniejszając konserwację matrycy i osiągając wyższą jakość produktu końcowego.